QNB Finansinvest Veri Lisansları Kampanya Kriterleri Değişikliği

Değerli Yatırımcımız,

1 Şubat 2022 Salı günü itibariyle QNB Finansinvest Veri Lisansları Kampanyası kriterlerinde değişiklik yapılacaktır. Kampanya geçerlilik süresi 1 Şubat 2022’den başlayarak 1 yıldır.

Başvuru yaptığınız lisans tipine göre BIST Hisse Düzey 2 (PD2) ve/veya VIOP Düzey 2 (VD2) lisans türlerini ücretsiz kullanabileceksiniz.

BIST Hisse Düzey 2 (PD2) lisans tipinde Düzey 1+ verilerine ilave olarak Borsa İstanbul’da işlem gören sermaye piyasası araçlarına ilişkin olarak en iyi 5 fiyat seviyesinde (VİOP’ta 10 seviye) bekleyen alış ve satış emirlerinin fiyat ve miktar bilgileri, iptal edilen emirlere ilişkin hacim bilgileri ile diğer istatistiki bilgiler görüntülenir.

VIOP Düzey 2 (VD2) lisans tipinde BIST Vadeli İşlemler Piyasası Düzey 1+ Bilgileri, en iyi 5 fiyat seviyesinde bekleyen alış fiyatı ve toplam miktarı, toplam emir sayısı, ve en iyi 5 fiyat seviyesinde bekleyen satış fiyatı ve toplam miktarı, toplam emir sayısı bilgileri görüntülenir.

Lisans başvurusunun nasıl yapılacağı, lisans tipleri ve içerikleri ile ilgili detaylı bilgiye https://www.qnbfi.com/sikca-sorulan-sorular  sayfasından ulaşabilirsiniz.

Back to Top