Bilgilendirme: Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi

Değerli Yatırımcımız;

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından bu yıl 5'incisi yapılacak Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi 16-17 Kasım 2021 tarihlerinde, 'Yeniden Birlikteyiz' temasıyla gerçekleşecek.

TSPB'den yapılan açıklamaya göre, dünyadan ve Türkiye'den ünlü uzman ve liderlerin konuşmacı olacağı kongrede, 35 panelin yanı sıra 28 farklı başlıklarda eğitim programları da yer alacak.

 Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi ile finans ve sermaye piyasalarında önde gelen, konusunda ve sektöründe uzman birçok değerli yerli ve yabancı konuşmacı ile ulusal ve uluslararası düzenleme ve uygulamaları içeren oturumlar gerçekleştirerek; kamu kurumları, sermaye piyasası kurumları ve reel sektör temsilcileri ile yatırımcıların çevrim içi platformda bir araya gelmesi, yurt dışında ve ülkemizdeki sermaye piyasalarına ilişkin güncel ve önemli konulardaki gelişmeler konusunda en yetkin kişilerden bilgi alınması ve gündemdeki bu konuların bütün yönleriyle tartışılması sağlanarak, paydaşların sermaye piyasasına olan ilgi, bilgi ve farkındalık düzeyinin artırılması amaçlanmaktadır.

Kongrede yer alan paneller ve eğitimler tamamen çevrimiçi olarak dijital platformda düzenlenmekte olup, katılım için kayıt yaptırılması gerekmektedir. Kongreye katılım linki kongreden 2 gün önce kayıt esnasında verilen e-posta adresinize gönderilecektir.

 Detaylı bilgi için tıklayınız.

 Saygılarımızla,

 QNB Finansinvest

Back to Top