2021 Yılı İçin Tahsil Edilecek Hesap Ücreti Hakkında

Değerli Yatırımcımız,

 

Bir yatırım kuruluşu olarak farkımızın, sunduğumuz hizmetlerin merkezinde işlemlerin, rakamların, ürünlerin değil, müşterilerimizin olduğunu düşünüyoruz. QNB Finansinvest olarak her zaman sektör içerisinde müşteri menfaatlerini ön planda tutan, sorumluluklarını bilen ve dürüst bir yatırım şirketi olmayı hedefledik.

 

Sizlere, yatırımcı kimliğinizin keşfi, talebiniz doğrultusunda finansal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun yatırım danışmanlığı hizmeti, ürün çeşitliliğimiz ile seçme özgürlüğü, gizlilik, şeffaflık, hız ve esneklik sözünü veren bir yatırım şirketi olarak amacımız, tüm yatırım yolculuğunuzda yanınızda yer almaktır.

 

Bu yolculuk sırasında sunduğumuz hizmet kalitesinin sürekliliği, teknolojiye ve kullanılan sistemlere yapılan yatırımların, telefon görüşmelerinin, bakım ve geliştirme masraflarının, ücretsiz ve kaliteli şekilde sunuyor olduğumuz hizmetlerin devamlılığı için yapılan harcamaların, “Hesap Ücreti” uygulaması ile şirketimiz nezdinde yatırım hesabı olan müşterilerimizden tahsil edilmeye başlanmasına karar verilmiştir.

 

Hesap Ücreti, 2021 yılında açık olan hesaplar için hesap bazında yıllık 60 TL olarak belirlenmiş olup, her yeni yılda bir önceki yıl açık olan tüm cari hesaplarınız için müsait olan herhangi bir cari hesabınızdan tek bir hesap ücreti tutarı kadar kısmen ve/veya tamamen nakden/hesaben tahakkuk ve tahsil edilmeye başlanacaktır. Hesap Ücreti 2021 yılında açık olan hesaplarınız için işbu bildirimi takiben 7 (yedi) iş günü sonrasında tahsil edilmeye başlanacaktır.

 

Sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesini, dijital dünyada hız, kolaylık ve rahatlık sunan platform ve uygulamaların sürekliliğini sağlamak adına başlayacağımız bu uygulama için göstereceğiniz anlayış adına şimdiden teşekkür ederiz.

 

İşbu bildirim kurumumuzla imzalamış olduğunuz sözleşmelerin ve Komisyon ve Masraf Tarifesi hükümlerinin değişikliği hükmündedir. İşbu bildirimin tarafınıza ulaşmasını takiben 7 (yedi) iş günü içerisinde yazılı itiraz hakkınız saklı olup, itiraz durumunda hem Sizin hem de Şirketimizin sözleşmeleri sona erdirme hakkı bulunmaktadır. İtiraz bildiriminde bulunmamanız ve kurumumuzdan hizmeti almaya devam etmeniz halinde söz konusu değişikliği kabul etmiş sayılacağınızı bildiririz.

Back to Top