Güniçi:Endekste 1465 direncinin aşılması önemli

BIST 100 Endeksi güne olumlu başlangıç yaparken, 1465 direncine yöneldi. Bu direncin aşılması yükselişin devamı açısından önemli. 1450 destek seviyesi olarak takip edilebilir.

 

EUR/USD’nin 1,2150 desteğinin üzerinde kalması kısa vadeli olumlu görünüm açısından izlenebilir. 1,22 ise direnç olarak korunuyor. TL, gelişmekte olan ülke para birimlerine görece olumlu seyir izliyor. Dolar kurunda 8,42 direnç haline gelirken, 8,35’in altında 8,30 destek seviyesidir.


Yukarıda yapılan hiçbir yorum ve bilginin bütünlüğü, doğruluğu ve değişmeyeceği garanti edilemez. Burada yer alan bilgiler genel nitelikte olup yatırım danışmanlığı hizmeti kapsamında sunulmamaktadır. İfade edilen görüşler hiçbir şekilde ve surette alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu bilgilerin ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından dolayı doğabilecek zararlardan  QNB FINANS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. (QNB FINANSINVEST) hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. QNB FINANSINVEST yorumda adi geçebilecek şirket veya şirketlerin menkul kıymetlerini portföyünde bulundurabilir ve/veya bu şirketlere danışmanlık hizmetleri verebilir. QNB FINANSINVEST bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu mesajdaki görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve QNB FINANSINVEST’in görüşlerini yansıtmayabilir. Burada yer alan bilgilerin tümü veya bir kısmı QNB Finansinvest’in yazılı izni olmadan çoğaltılamaz, yayınlanamaz veya üçüncü kişilerle paylaşılamaz.

Back to Top