FinansAktif

Portföyünüze ve işlemlerinize FinansAktif ile kolayca yön verin.

FinansAktif, qnbfi.com müşterilerine hızlı işlem yapma kolaylığı sağlayan bir alım-satım modülüdür. FinansAktif’i kullanarak anlık portföyünüzü, hesap ekstrenizi ve günlük işlemlerinizi görüntüleyebilir, hisse senedi ve vadeli piyasalarda alım-satım yapabilir, toplu emir gönderebilir ve portföy boşalt menüsü ile hesabınızda bulunan bütün hisse senetlerinizi tek tuş ile satabilirsiniz.

FinansAktif’i nasıl kurabilirim?

FinansAktif yazılım ve bakım destek hizmetleri “Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri” tarafından sağlanmaktadır. FinansAktif’in en güncel sürümüne ulaşabilmek için ilgili matriks sayfasında sağ üst köşesinde yer alan “Download” yazan başlığa tıklamak gerekmektedir.

Bu sayfanın ortasında yer alan e-Broker hızlı işlem modülü başlığı altından bilgisayarınıza kullanılan işletim sistemine uygun sürümü indirip kurabilirsiniz.

FinansAktif programının kurulum dosyası için lütfen tıklayınız.

FinansAktif’i nasıl çalıştırabilirim?

Java Matriks ekranında bulunan “FinansAktif“i tıklayarak program çalıştırılır.

FinansAktif ile hangi işlemleri yapabilirim?

FinansAktif’i kullanarak anlık portföyünüzü, hesap ekstrenizi ve günlük işlemlerinizi görüntüleyebilir, Hisse Senedi ve Vadeli Piyasalarda alım-satım yapabilir, toplu emir gönderebilir ve portföy boşalt menüsü ile hesabınızda bulunan bütün hisse senetlerinizi tek tuş ile satabilirsiniz.

FinansAktif çalışmıyor. Neden olabilir?

FinansAktif’in ve Javamatriks’in çalışması için www.qnbfi.com'a Müşteri olarak login olmanız gerekmektedir.

FinansAktif’in kolaylıkları nelerdir?

FinansAktif’le Javamatriks’ten seansı izlerken istediğiniz bir hissenin üzerini tıkladığınızda açılan alım-satım ekranlarıyla işlemlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınızın masaüstünde Hisse alım-satım ekranlarının, overall, ekstre görüntüleme, emir izleme ve VIOP alım-satım ekranlarının kısayollarından oluşan küçük bir ekran oluşur. Bu ekranı kullanarak izleme ekranlarınıza kolaylıkla ulaşabilir işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Back to Top