Sanal para ile risk almadan gerçek piyasa koşullarında hemen işlem yapmaya başlamak için

Finplus Euro TL Döviz İşlemleri

Finplus ile Euro TL döviz çiftinde 5 gün 24 saat kesintisiz olarak, herhangi bir komisyon ve 3 takvim günü boyunca taşıma maliyeti (swap) ödemeden işlem yapabilirsiniz. Finplus web tabanlı bir işlem platformu olmasından dolayı her cihaz ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Basit ön yüzü ve kullanışlı emir tipleri ile sürekli ekran başında olmadan da pasif emir girerek işlem yapabilirsiniz.

Örneğin; Euro bölgesi ile ilgili önemli bir verinin açıklanacağı ve Euro TL paritesinde ciddi bir hareketin yaşanacağını düşünüyorsanız, belirlediğiniz bir seviyeye pasif alış veya satış emri girebilirsiniz. Euro TL paritesinin 3 olduğunu varsayarsak, 2.95 seviyesinden alış veya 3.05 seviyesinden Euro TL paritesinde satış emri girebilirsiniz. Vermiş olduğunuz emrin fiyat seviyesi görüldüğünde işleminiz gerçekleşecektir. Finplus işlem platformunun diğer bir özelliği ise açık olan bir pozisyon için kar al veya zarar durdur emrinin girilebilmesidir. Örneğin; 3 liradan almış olduğunuz Euro TL paritesi pozisyonunuz 3.05 seviyesine geldiğinde kapansın diye bir emir verebilirsiniz.

Finplus üzerinden döviz işlemleri gerçekleştirebilmek için QNB Finansinvest hesabınızın olması gerekmektedir. Henüz bir hesabınız yoksa "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvuruda bulanabilir yada 0212 336 72 72 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Back to Top