Güniçi:Endekste kısa vadeli görünüm güçlendi

Haftaya yukarı yönlü başlangıç yapan BIST 100 Endeksi devam eden işlemlerde 2100 seviyesine yükseldi. Endekste 2087 direncinin aşılması ile kısa vadeli görünüm güçlenmiş durumda. Bu seviye destek haline geldi; üzerinde 2104 ve 2116 dirençlerine doğru yükselişin devamını görebiliriz. Öte yandan bugün ABD borsaları kapalı olacak.

 

1,1480 direncinde güç kaybeden EUR/USD, bu seviyeyi aşamadı. 1,1480’in üzeri yükselişin devamı için takip edilebilir. 1,1380 desteğinin üzerinde kalınması kısa vadeli görünüm açısından önemli.

Yukarıda yapılan hiçbir yorum ve bilginin bütünlüğü, doğruluğu ve değişmeyeceği garanti edilemez. İfade edilen görüşler hiçbir şekilde ve surette alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu bilgilerin ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından dolayı doğabilecek zararlardan QNB FINANS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. (QNB FINANSINVEST) hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. QNB FINANSINVEST yorumda adi geçebilecek şirket veya şirketlerin menkul kıymetlerini portföyünde bulundurabilir ve/veya bu şirketlere danışmanlık hizmetleri verebilir. QNB FINANSINVEST bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu mesajdaki görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve QNB FINANSINVEST’in görüşlerini yansıtmayabilir.

Back to Top