Güniçi:Endekste 120.600’ün aşılması önemli

Güne yataya yakın başlangıç yapan BIST 100 Endeksi 119.500’e geri çekilse de bu seviyeden destek buldu. Endeks yeniden 120.600 direncine doğru yöneldi. Teknik olarak endekste 120.600’ün üzeri 121.500 direncine yönelim açısından öne çıkıyor. 119.500 ise destek seviyesidir.

 

EUR/USD paritesinde 1,0850 ana destek seviyesine doğru düşüş devam ediyor. 1,10 direnç seviyesinin altında Euro’nun görünümü zayıf. Gelişmekte olan ülke para birimleri dolar karşısında değer kaybetme eğilimi gösteriyor. USD/TL’de 6,00 destek konumunda iken, 6,05’in üzerinde 6,10 direnç olarak takip edilebilir.


Yukarıda yapılan hiçbir yorum ve bilginin bütünlüğü, doğruluğu ve değişmeyeceği garanti edilemez. Burada yer alan bilgiler genel nitelikte olup yatırım danışmanlığı hizmeti kapsamında sunulmamaktadır. İfade edilen görüşler hiçbir şekilde ve surette alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu bilgilerin ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından dolayı doğabilecek zararlardan  QNB FINANS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. (QNB FINANSINVEST) hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. QNB FINANSINVEST yorumda adi geçebilecek şirket veya şirketlerin menkul kıymetlerini portföyünde bulundurabilir ve/veya bu şirketlere danışmanlık hizmetleri verebilir. QNB FINANSINVEST bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu mesajdaki görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve QNB FINANSINVEST’in görüşlerini yansıtmayabilir. Burada yer alan bilgilerin tümü veya bir kısmı QNB Finansinvest’in yazılı izni olmadan çoğaltılamaz, yayınlanamaz veya üçüncü kişilerle paylaşılamaz.

Back to Top