Güniçi:Endeks haftaya olumlu başladı

Haftaya olumlu başlangıç yapan BIST 100 Endeksi 1925’e yönelerek yeni bir zirve seviyeye yerleşti. Endekste yükselen trendde güçlü görünüm korunuyor. 1925 direncinin üzeri yükselişin devamı için izlenebilir. 1893 desteğinin üzerinde ise kısa vadeli yön yukarı görünüyor.

 

EUR/USD 1,13 seviyesine hafif tepki göstermiş durumda. 1,1380 ise önemli direnç olup; bu seviyeye doğru güç kaybediyor. Dolar kurunda 13,92 direnç olarak korunuyor. 13,40 ve 13,15 destekler olarak belirtilebilir.


Yukarıda yapılan hiçbir yorum ve bilginin bütünlüğü, doğruluğu ve değişmeyeceği garanti edilemez. İfade edilen görüşler hiçbir şekilde ve surette alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu bilgilerin ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından dolayı doğabilecek zararlardan QNB FINANS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. (QNB FINANSINVEST) hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. QNB FINANSINVEST yorumda adi geçebilecek şirket veya şirketlerin menkul kıymetlerini portföyünde bulundurabilir ve/veya bu şirketlere danışmanlık hizmetleri verebilir. QNB FINANSINVEST bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu mesajdaki görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve QNB FINANSINVEST’in görüşlerini yansıtmayabilir.

Back to Top