Güniçi:Endeks güçlü seyrine devam ediyor

Güne yukarı yönlü başlangıç yapan BIST 100 Endeksi yurtdışı borsalara paralel olumlu seyir izliyor. Küresel risk iştahındaki artış katkıda bulunurken, endeks 2006 seviyesi ile rekor tazeledi. 1982 destek haline gelirken, bu seviyenin üzerinde kısa vadeli yön yukarı görünüyor.

 

EUR/USD 1,13 direncinin altında bir seyir izliyor. 1,1250 ilk planda 1,12 ise sonraki destek seviyeleridir. Dolar kurunda sıkışma içerisindeki hareket devam ediyor. Dolar kurunda 13,92 direnç olarak korunuyor. 13,40 ve 13,15 destekler olarak belirtilebilir.


Yukarıda yapılan hiçbir yorum ve bilginin bütünlüğü, doğruluğu ve değişmeyeceği garanti edilemez. İfade edilen görüşler hiçbir şekilde ve surette alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu bilgilerin ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından dolayı doğabilecek zararlardan QNB FINANS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. (QNB FINANSINVEST) hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. QNB FINANSINVEST yorumda adi geçebilecek şirket veya şirketlerin menkul kıymetlerini portföyünde bulundurabilir ve/veya bu şirketlere danışmanlık hizmetleri verebilir. QNB FINANSINVEST bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu mesajdaki görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve QNB FINANSINVEST’in görüşlerini yansıtmayabilir.

Back to Top