Güniçi:Endeks 1565’in üzerinde kâr satışları ile karşılaştı

1565 seviyesinin üzerinde güne yukarı yönlü başlayan BIST 100 Endeksi devam eden işlemlerde kâr satışları ile karşılaştı. Yeniden toparlanan endekste gün içerisinde gelen satışlar düzeltme niteliğinde görünüyor. 1550 destek, 1565 ve 1580 devamında ise direnç seviyeleri olarak takip edilebilir.

 

Avrupa’da başta İtalya olmak üzere Almanya’da da yaşanan siyasi belirsizlik EUR/USD’de baskıya neden oldu. 1,2180 direnci altında 1,2130 destek olarak korunuyor. Gelişmekte olan ülke para birimleri toparlanma eğiliminde. 7,42’nin  altında 7,30 destek olarak izlenebilir.


Yukarıda yapılan hiçbir yorum ve bilginin bütünlüğü, doğruluğu ve değişmeyeceği garanti edilemez. Burada yer alan bilgiler genel nitelikte olup yatırım danışmanlığı hizmeti kapsamında sunulmamaktadır. İfade edilen görüşler hiçbir şekilde ve surette alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu bilgilerin ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından dolayı doğabilecek zararlardan  QNB FINANS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. (QNB FINANSINVEST) hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. QNB FINANSINVEST yorumda adi geçebilecek şirket veya şirketlerin menkul kıymetlerini portföyünde bulundurabilir ve/veya bu şirketlere danışmanlık hizmetleri verebilir. QNB FINANSINVEST bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu mesajdaki görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve QNB FINANSINVEST’in görüşlerini yansıtmayabilir. Burada yer alan bilgilerin tümü veya bir kısmı QNB Finansinvest’in yazılı izni olmadan çoğaltılamaz, yayınlanamaz veya üçüncü kişilerle paylaşılamaz.

Back to Top