Gün Ortası:Endeks 1130 desteğini test etti

Açılıştaki tepki alımlarının sınırlı kalmasıyla birlikte endekste satış baskısı yeniden artarken 1130 ana desteğine kadar çekildi. Bu seviyeden gelen tepki alımlarıyla toparlanan endekste 1168 direnç seviyesi olarak korunuyor. Endekste önemli desteklerin dün aşağı kırılmasıyla birlikte teknik görünüm hala zayıf. Gösterge tahvil faizi %11,26, 10 yıllık tahvil faizi ise %12,89 seviyesinde bulunuyor.

 

Eur/Usd paritesi bugünkü Fed toplantısı öncesi 1,17 seviyesi üzerindeki seyrine devam ediyor. 1,18 ilk planda direnç seviyesi olarak geçerli. Dün 6,92 direncini aşan dolar kurunda bu seviye destek haline gelirken 7,00 direnç seviyesi olarak takip edilebilir.

 


Yukarıda yapılan hiçbir yorum ve bilginin bütünlüğü, doğruluğu ve değişmeyeceği garanti edilemez. Burada yer alan bilgiler genel nitelikte olup yatırım danışmanlığı hizmeti kapsamında sunulmamaktadır. İfade edilen görüşler hiçbir şekilde ve surette alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu bilgilerin ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından dolayı doğabilecek zararlardan  QNB FINANS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. (QNB FINANSINVEST) hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. QNB FINANSINVEST yorumda adi geçebilecek şirket veya şirketlerin menkul kıymetlerini portföyünde bulundurabilir ve/veya bu şirketlere danışmanlık hizmetleri verebilir. QNB FINANSINVEST bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu mesajdaki görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve QNB FINANSINVEST’in görüşlerini yansıtmayabilir. Burada yer alan bilgilerin tümü veya bir kısmı QNB Finansinvest’in yazılı izni olmadan çoğaltılamaz, yayınlanamaz veya üçüncü kişilerle paylaşılamaz

Back to Top