25.Yıl Kampanya Detayları


1 Ekim-31 Aralık 2021 tarihleri arasında QNB Finansinvest hesabına giriş yapıp, kampanyaya kaydolarak 25 şanslı kişiden biri olabilirsin. 

Kampanya şartlarını ve detaylarını aşağıda görebilirsiniz;

 1. Kampanya 1 Ekim 2021 (Saat 00:01) – 31 Aralık 2021 (Saat 23:59) tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında yapılacak olan yurt içi pay senedi işlemleri ile Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası’na (VIOP) yönelik yeni hesap açılışları ve Yurt Dışı İşlemlere yönelik yeni hesap açılışları kampanya kapsamına alınacaktır.
 2. Kampanyaya mobil uygulamamız veya internet şubemiz üzerinden kayıt yapmak suretiyle katılan herkese 1,000 hoş geldin puanı verilecektir. Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası (VIOP) ve Yurt Dışı İşlemler hesap açılışlarına da ek 1.000’er puan verilecektir. Şube devri, hesap kapama gibi sebeplerle yeniden aktive edilen hesaplara puan verilmez. Kaldıraçlı alım-satım işlemleri ile buna yönelik alt hesap açılışları kampanyaya dahil değildir.
 3. Kampanya şartlarını yerini getirmiş ilk 25 kişiye ödül verilecektir. Ödüller,İlk 3 kişiye Iphone 13 Pro Max 128 GB, 4-6. kişilere Ipad Air 64 GB, 7-9. kişilere Ipad 64 GB, 10-12. kişilere Apple Watch SE, 13-25. kişilere AirPods olarak belirlenmiştir.
 4. Gerçekleştirilen her 100.000 TL’lik pay senedi işlem hacmine 100 puan verilmektedir. İşlem hacimleri birikimli olarak ilerleyecek olup herhangi bir hak kaybı olmayacaktır. Kampanyanın son günü kalan artık işlem hacimleri için 1.000 TL’ye 1 puan olacak şekilde hesaplama yapılacaktır. 1.000 TL altındaki hacimler için de aynı puan yöntemiyle hesaplama yapılarak küsurat olarak eklenecektir.
 5. Varant, virmanla gelen pay senedi işlemleri ve halka arz talepleri kampanya kapsamı dışındadır.
 6. Kampanyaya katılım için kayıt yapılması zorunludur. Kayıt işlemleri mobil uygulamamız ve internet şubemiz üzerinden gerçekleştirilebilir.
 7. Kampanyaya sadece bireysel müşterilerimiz katılabilir.
 8. 31 Aralık 2021 23:59’a kadar yapılan işlemler ve alt hesap açılışları sonrasında tamamlanacak hesaplamalar neticesinde en yüksek puan toplayan ilk 25 müşterimiz ödül almaya hak kazanacaktır.
 9. Her bireysel müşteri, sadece bir ödül kazanabilir. Birden fazla hesabıyla ya da ortak hesabıyla ödül kazanan müşterilerimize en yüksek tutarlı kazandığı ödül verilir.
 10. Şirket çalışanları ve 1. dereceden akrabaları kampanyaya katılamaz, ödül alamaz.
 11. Kampanya kapsamındaki puan hesaplamaları günde bir kere yapılacak olup, mobil uygulamamız ve internet şubemizde ilan edilecektir.
 12. Kesin kazananların listesi en geç 17 Ocak 2022 tarihinde internet sitemizde duyurulacaktır.
 13. Kazanılan ürünler ile ilgili vergi, resim, harçlar, vb. masraflar müşteriye aittir.
 14. Kampanya kapsamında değişiklik yapma, sonlandırma ve iptal hakkı QNB Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de saklıdır.
 15. Ödüllerde muadili olacak şekilde stok durumuna göre model, renk, hafıza, vb. özelliklerde değişiklikler olabilir. Tüm cihazlarda hat, kart ve aksesuarlar hariçtir.
 16. Kampanyaya katılmış olan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
Back to Top